Reference

Nikde jinde nezažijete to, co u paní Veroniky… Můžete se těšit na osobitý, příjemný a profesionální přístup, na krásné a voňavé prostředí s výhledem do zeleně a s relaxační hudbou… Návštěva u paní Veroniky není jen masáž, je to i pohlazení po duši… Za sebe vřele doporučuji… Paní Veroniko, moc a moc děkuji za dokonalé lymfatické masáže a odborné rady…


Lenka Dvořáková – 3.07. 2021


Masáž u paní Císařové je hodinový zážitek, jehož účinky cítíte mnoho dní. Je to i pohlazení po duši, příjemné odreagování. Vždy se těším na příští návštěvu. K. Kumžáková

 Kamila Kumžáková – 7.10. 2020


K paní Veronice jsem šla na doporučení. Objednala jsem se na lymfatickou masáž a bylo to úžasné. Při masírování lýtek mi paní Veronika řekla, že má pocit, že mám problém v ženských partiích a na to konto jsem uháněla k doktorce. Byla jsem poslána na operaci a měla jsem štěstí, že mi na to paní Veronika přišla. Dnes s přítelem čekáme miminko a vše je v pořádku. Doporučuji a z celého srdce děkuji ♥️

 Kateřina – 15.06. 2020


Masáž u p.Císařové byl velmi příjemný zážitek.P.Císařová je velmi příjemná dáma,která ví jak Vám pomocí.Moc děkuji a těším se na další návštěvu.

 Marie Ťoupalová – 27.04. 2018


Začala jsem k paní Veronice chodit na doporučení blízké osoby a nelituji. Příjemné prostředí, profesionálně odvedená práce a hlavně lidský a vstřícný přístup ke klientům. Za sebe mohu jen doporučit a děkuji.

 Studele – 16.12. 2017


Lymfatická masáž, úžasná, všem doporučuji.

 Alena – 27.10. 2017


Úžasná lymfatická masáž celého těla. Jednoznačně doporučuji. Bylo to moc příjemné. Děkuji 🙂

 Jana Velenovská – 20.06. 2017


Manuální lymfatickou masáž od p. Císařové doporučuji všem, kteří dávají přednost kvalitní, odborně prováděné masáži v příjemném prostředí.

 Libuše Nováková – 3.02. 2017


Dárkový poukaz jsem dostala od syna. Že může existovat taková masáž, jsem nečekala! To je opravdu balet rukou, krásné prostředí a úžasně milá, vstřícná a šikovná paní Veronika. Moje záda si lebedí. Ještě jednou moc děkuji. Hana

 Hana Beranová – 15.08. 2016


Paní Veronika je 100% člověk na pravém místě. Velice přívětivá a milá mladá žena, která má pro Vás vždy slova pochopení. Pokud přijdete s nějakým zdravotním problémem, vždy se Vám snaží poradit a nalézt společně s Vámi nějaké řešení. Moje masáž probíhá vždy velice profesionálně, odreaguji se, popovídám si a odcházím nabitá energií. K paní Veronice se budu stále ráda vracet, protože jsem jí zahrnula do svého seznamu lidí, kteří jsou na světě proto, aby činili druhé lidi šťastnými. Paní Veroniku jen a jen doporučuji, Klára Bendová.

 Klára Bendová – 16.02. 2016


Chci ještě jednou poděkovat paní Císařové za úžasnou lymfatickou masáž,profesionálně provedenou v hezkém prostředí milou a vstřícnou paní.Masáž mi moc pomohla a určitě se objednám znovu.Velký dík paní Císařová!

 Radostová – 21.07. 2015


Na masáži u paní Veroniky jsem byl poprvé. Příjemná relaxační masáž provedená profesionálně s důrazem na problematické partie. Kromě perfektní masáže musím ocenit i profesionální přístup a příjemné prostředí.

 Jirka V. – 16.05. 2015


Dobrý den, již jsem sem jednou psala a dnes musím znovu. Opět jsem byla na masáži u p.Veroniky a znovu a asi už navždy musím konstatovat, že lymfatická masáž u ní je skvělá. Již jsem u pár masérů byla, ale Verča je skvělej člověk a svému řemeslu opravdu rozumí! Ještě jednou velké díky!

 Lenka M. – 14.04. 2015


Děkuji za rychlost objednání a profesionalitu při masáži.Výsledek byl skvělý!!! Ještě jednou díky.

 Honza Pos. – 1.04. 2015


Dobrý den, před 14 dny jsem zde absolvolala lymfatickou masáž celého těla. Jedním slovem NÁDHERA!!!!! Nejen, že mi to udělalo dobře po těle, ale i na duši. Tato masáž pro mě byla opravdu mile překvapující! Paní Veronika je nejen skvělou masérkou, ale i člověkem. Je požitkem u ní ony dvě hodiny ztrávit. Vřele všem doporučuji!!!

 Lenka M. – 16.03. 2015


Na vánoce 2013 jsem jako dárek věnoval manželce poukaz na masáže u paní Veroniky. Naprostá spokojenost a nadšení mé manželky z masáží mě přesvědčili, abych se objednal také. Od té doby chodíme na masáže oba a vždy se moc těšíme na příjemný zážitek. Vřele doporučuji všem.

 Robert Netrval – 2.03. 2015


Paní Veronika,je nejlepší masérka kterou znám,krásně jsem se odreagovala a masáž mě hlavně moc pomohla.Všem mohu vřele doporučit a Paní Veronice ještě jednou děkuji za super masáž a těším se na další.Díky

 PAVLA – 4.06. 2014


Právě jsem si přečetla další komentáře a nemohu nereagovat na zprávu paní Pavlíny. Byla jsem u Veroniky několikrát a vždy se snažila najít termín co nejdříve. Pochopitelně, někdy to nejde ze dne na den, ale po objednání mi pak další návštěvy pravidelně navazovaly, aby to mělo nějaký efekt. A co se týče jednání, nedokážu si Veroniku představit, že by uměla být nepříjemná. Ještě jednou děkuji za pomoc i vstřícný přístup a rozhodně budu stále věrný klient.

 Mirka Tr. – 3.03. 2014


Veroniko, děkuji za úlevu od dlouhotrvajích bolestí zad a milé jednání. Těším se na další lymfatickou masáž, velmi mi pomáhá. Provoněné prostředí, nyní s krásným výhledem do zahrady, je pro mě maximální relax 🙂

 Mirka Tr. – 3.03. 2014


Reaguji na negativní komentář paní Pavlíny..ráda bych znala jméno klientky.Nikdy jsem nikoho neodmítla,maximálně mám delší objednací dobu a to z důvodu zájmu o moje masáže,což mě samozřejmě těší…Platnost dárkových poukazů mám asi jako jedna z mála rok,běžně bývá půl roku,ale to není podstatné.Vycházím klientům vstříc jak je v mých silách, dokonce jsem pár klientům vyhověla a masáže provedla i po době platnosti.Nejsem si vědoma, že bych byla na kohokoliv velmi nepříjemná.A z komentáře je zřejmé protiřečení, pokud paní obdarovaná volala na objednání, objednala jsem ji a ne že oddaluji z důvodu plného diáře.Proto tento negativní komentář vnímám jako útok,už jen tím, že paní/slečna nesdílí i své příjmení…proto komentář zveřejňuji.Mám čisté svědomí a moje gro je právě přístup ke klientovi.S přáním krásných nadcházejích dnů…Veronika

 Veronika – masérka – 3.03. 2014


Už nikdy bych nezvolila masáže zde. Mám velmi negativní zkušenost s paní masérkou. Své příbuzné jsem nechala udělat poukaz k narozeninám a zaplatila jsem ho a k dotyčné byla pak paní masérka velmi nepříjemná, dokonce termín masáže oddalovala kvůli zaplněnému diáři a pořád ,,neměla čas“, až dotyčná s poukazem neměla šanci přijít a poukaz propadl. Nedoporučuji.

 pavlína – 2.03. 2014


Začátkem února jsem byla poprvé u p. Veroniky Císařové na ruční lymfatické masáži a bylo to naprosto dokonalé.Krásné a voňavé prostředí a paní Veronika navíc jako velký profesionál přistupuje k člověku komplexně, vysvětlí vše co dělá a proč to dělá. Hned jsem se objednala na další masáž.

 Nadrchalová Eva – 13.02. 2014


Od rodiny jsem dostala poukaz na masáže šíje a zad a již přes rok navštěvuji Masážní salón paní Veroniky. S masážemi jsem nadmíru spokojená, probíhají v pěkném prostředí i s velmi příjemným přístupem paní Veroniky k zákazníkům. Všem vřele doporučuji a děkuji nejen za sebe, ale za všechny spokojené zákazníky.

 Gizela ŠKODOVÁ – 23.11. 2013


K paní Veronice chodím od března pravidelně každý měsíc na lymfatickou masáž celého těla.Masáž je vždy úžasná a paní Veronika velice příjemná, všem doporučuji.

 Milena Drtinová – 17.09. 2013


Byla jsem podruhé u paní Veroniky na lymfatických masážích. Mohu vřele doporučit. Paní Veronika Vás pohladí nejen po těle, ale i po duši. Je odborník a stále na sobě pracuje a takové lidička mám moc ráda. Děkuji.

 Hana Vitásková – 12.08. 2013


Rozhodnete – li se pro návštěvu masérničky u Paní Veroniky, tak určitě neprohloupíte. Čeká vás příjemné prostředí a ruce paní Veroniky, které dokáží zázraky. Mě osobně zbavila přetrvávajících bolestí zad. Všem vřele doporučuji.

 Jiří V. – 21.07. 2013


Děkuji paní Císařová za Vaše lymfatické masáže,moc se mi po nich ulevilo.Doporučuji

 Mirka P. – 19.07. 2013


Luxusní masáž prováděná velmi šikovnou a milou paní masérkou v příjemném a klidném prostředí :o) Můžu jedině doporučit.

 Martina Marťánek – 17.05. 2013


Pani Veronika má zázračné ruky.. Na masáž som sa vždy veľmi tešila a naozaj som z nej odchádzala oddýchnutá a plná energie do ďalšieho hektického dňa. Teraz môžem len povedať, že mi je smutno, že som z Tábora odišla, pretože som si nie celkom istá, či ešte nájdem takúto skvelú masérku.. Takže Veronika, moc ĎAKUJEM :o)

 Dominika – 4.03. 2013


Paní Veronika je masérka na správném místě, zatím jsem u ní byla na masáži 2 krát a jsem nad míru spokojená,těším se na další masáže díky moc

 Pavelková – 29.11. 2012


V dnešní hektické době, naší pracovní vytíženosti a v neposlední řadě různých bolestí, které zužují naše těla, jsem já, moje dvě kolegyně z práce, ale i skoro 80ti letá mamka se všemi procedurami od paní Veroniky velice spokojené a vždy se k ní těšíme na příští návštěvu.

 Štěpánka Šindelářová – 27.11. 2012


Paní Veronika má dar léčivého doteku. Její masáž je zážitek pro tělo i pro duši.

 Martina – 25.10. 2012


Na svůj svátek jsem se objednala na premiéru :o) Masáž byla profesionální,fajn prostředí a Veronika moc milá.Děkuji a určitě se ještě setkáme.

 Andrea Jahodová – 28.09. 2012


V říjnu loňského roku jsem podstoupila operaci křečových žil. Přestože výsledek byl výborný, noha mě ještě po půl roce bolela a stále jsem musela nosit punčochu nebo nohu zavazovat. Na doporučení paní Veroniky jsem zkusila ruční lymfatickou masáž na nohy. Hned po masáži jsem se cítila velmi dobře, bolesti ustaly a stav se nezměnil ani v následujících dnech a týdnech. Odložila jsem podkolenky, zase mohu chodit bez punčoch a nemusím nohy schovávat. Děkuji, masáže mohu všem doporučit. Já v nich budu pokračovat i nadále.

 Ivana Juřičková – 4.05. 2012


K paní Veronice chodím na masáže pravidelně . Vyzkoušela jsem jich již více druhů – lymfatickou, lávové kameny a masáž šíje a zad. Veškeré masáže jsou provedeny vždy perfektně, profesionálně a setkání s paní Veronikou je vždy pohlazení pro tělo i pro duši. V poslední době jsem měla problémy s bolestí zad a paní Veronika mi nabídla po masáži ještě aplikaci kineziotapů. Očekávala jsem od této metody pouze podpůrnou pomoc při masážích, ale po týdnu se moje problémy zlepšily o 100%. Je to opravdu účinná a jednoduchá léčebná metoda široké škály problémů. Všem vřele doporučuji!!!

 Iva Pištěková – 29.03. 2012


Dobrý den, chodím na masáže lávovými kameny a mohu je všem vřele doporučit. Po každé masáži se cítím úžasně a plná energie. Po každé masáži se těším na další…

 Petra Franková – 27.12. 2011


8 měsíců po porodu mě hodně trápily kila navíc.Jako dárek jsem vyzkoušela Veroničinu detoxikaci, která mě za měsíc připravila o 6 kilogramů, nádherně srovnala zažívání a také duši :-)Verču oceňuji jak v odborných znalostech, tak v osobitém přístupu, kdy mi byla neustále k dispozici jako duševní podpora i přítel na telefonu. Jinými slovy: Nejužitečnější dárek mém životě!

 Veronika Vráblíková – 5.11. 2011


Všem doporučuji!!!Postupně zkouším u paní Veroniky různé druhy masáží a jsem nadmíru spokojena!!Nejen,že je to úžasný relax,ale dokáže pomoci i od bolesti při blokádě zad.Oceňuji i velice příjemné prostředí a velkou profesionalitu.

 Věra Nedbalová – 13.10. 2011


Před půl rokem jsem zazvonila u Verči a doufala, že mě neodmítne, když uvidí jak vypadaj moje nohy po operaci křečových žil. Nohy se i po roce špatně hojily, byly nateklý,bolavý, samá modřina…..K Verče chodim 2x do měsíce na lymfatickou masáž a nohy se lepší. Můžu si zase vzít sukni aniž by mi lidi ukazovali na nohy. Verčo dík!!

 Jana Kopřivová – 8.07. 2011


Před nedávnem jsem jel k paní Veronice na pravidelnou masáž ale ouha zablokovali se mi záda.Přesto jsem ráno jel a nejen že jsem si masáž užil jako vždycky ale odcházel jsem i s odblokovanými zády a to díky vám paní Veroniko proto vám patří můj dík a jak já vžycky říkám neměnil bych lepší masérku prostě neznám a jsem rád že jsem potkal zrovna vás.Má spokojenost už dosáhla 200% paní Veroniko děkuju děkuju děkuju.

 MILAN ANTOCH – 30.06. 2011


Dobrý den, ráda bych doporučila paní Veroniku všem, kteří chtějí zažít příjemný relax spojený s výbornou profesionální masáží. Byla jsem na Čokoládovém snu a všem doporučuji! Jediné s čím musíte počítat je, že se vám nebude chtít zvednout se a odejít:-) Andrea

 Andrea Srbová – 8.04. 2011


K paní Veronice chodím už dlouho a vždy se na ni moc těším.Kromě masáže probereme i moje bolístky a paní Veronika vždy vymyslí, jak na to, aby to bylo lepší.Dozvím se i spoustu novinek a rad, co dělat, jak cvičit, co jíst atd. Je velmi milá, laskavá, příjemná, prostě opravdový profesionál. Je na ní vidět, že jí tato práce baví. Můžete to také zkusit, budete určitě mile překvapeni. Já k ní určitě budu chodit i nadále. Už nikoho jiného nehledám.100% spokojenost. Díky, paní Veroniko

 Karla Korbelová – 14.02. 2011


U Veroniky jsem kromě masáží absolvovala měsíční detoxikační kůru.Cílem nebylo hubnutí, ale zmírnění trávicích obtíží a bolestí v nohou, které nastaly po gyn.operaci.Nikterak jsem se při doporučeném návodu netrápila a naopak si kůru užívala.Výsledek byl nadočekávání dobrý.Trávicí obtíže zmizely zcela a pěkně se zformovala postava.Detox.kůru mohu doporučit i jako lékař-internista.

 Blanka Vlčková – 14.02. 2011


Chtěl bych touto cestou poděkovat paní Veronice ,že se zabývá právě ona masážemi.Docházím k ní pravidelně každý měsíc už skoro rok.Právě ona mi pomáhá svým uměním od bolesti zad a nohou za co jí patří můj dík.Jsem rád,že jsem se mohl stát vaším klientem a říkám na rovinu ,že bych neměnil .Díky paní Veroniko.

 Milan Antoch – 14.02. 2011


K paní Veronice chodím už přes rok a jsem velmi spokojená. Pomohla mi vyřešit zdravotní problémy se zablokovanou páteří a poradila mi i lék, který mě zbavil trávicích obtíží. Po lymfatické i klasické masáži se cítím velmi dobře a uvolněně. Paní Veronika má velmi příjemné vystupování a po odborné stránce je velmi profesionální.

 Ivana Musilová – 14.02. 2011


K paní Veronice chodím už pár měsíců na manuální lymfodrenáž a nejenže je výborná masérka, ale i skvělý a sympatický člověk 🙂 Díky svému citlivému přístupu a radám i v oblasti stravování mi pomohla zbavit se mindráků a podstatně mi zvýšila sebevědomí. Děkuju! Budu k Vám ráda chodit i nadále 🙂

 Ivana Nezbedová – 14.02. 2011